Uitslagen 2018 onderlinge wedstrijden

De ONDERLINGE WEDSTRIJDEN van de recreatieafdelingen zijn allen in de maand april gehouden.

De turners en turnsters waren best een beetje gespannen, want er was toch heel wat publiek in de zaal en ook nog juryleden bij elk toestel!

Maar vol enthousiasme lieten de jongens en meisjes hun oefeningen zien. En zij werden beloond met een mooi cijfer.

De beste drie van een groep kregen resp. een gouden, zilveren of een bronzen medaille, en voor alle deelnemers/sters was er een herinneringsmedaille en een diploma.

Hieronder volgen de namen van de medaillewinnaars.

 

AFDELING OOST

GOUDEN medaille

ZILVEREN medaille

BRONZEN medaille

Kee Sleegers

Cato Bonekamp

Jhene Scholte

Isolde Nieuwesteeg

Senna Rikken

Jolie Hurkmans

Emma Glorie

Chelsey Stevens

Yade Pompier

AFDELING CENTRUM

GOUDEN medaille

ZILVEREN medaille

BRONZEN medaille

Ilian Debernardi

Jorrik Moor

Sam Leyenhorst

Valentijn Sánchez

Lieuwe Pottker

Bart Leijenhorst

Eijse Pottker

Tobias Wijers

Thijmen Diesfeldt

 

Lily Planken

Sinne Fredriks

Amelie Henerson en Anneleen Klokman

Fien Wiersma

Britt Weijers

Anna Velemans

Eva Penninck

Josephine de Valois

Naima Warmer

 

Liv Boon

Resa Visser

Puck de Vries

Dunja Yehlef

Evi Minderhoud

Livia Zuidhof

Cato van Houdt

Vivian Warmer

Robine Rus

AFDELING SCHALKWIJK

GOUDEN medaille

ZILVEREN medaille

BRONZEN medaille

Rosza ait Lamkadem

Marleesha Kwidama

Lieke Swaager

Wende Burger

Ties Vinken

Minema Angela

Meg Heeseman

Stacey Honing

Anouk Bol

Natasha Schouten

Madeleine Bakker

Naomi Fischer

AFDELING NOORD

GOUDEN medaille

ZILVEREN medaille

BRONZEN medaille

Meike Verhoeven

Phileine Sánchez Horneros

Elise Verlaan

Ymke Fox

Janneke Ruivenkamp

Noor Sicking

Zwaantje Schellaars

Veere Verhoeven

Isa van Offenbeek

 

Kate Noordermeer

Valerie Schaap

Suri Bauer

Lise Kerckheart

Marley Bravenboer

Julia Ockhuysen

Sandy Lin

Amber Zijlstra

Evi Rietveld

AFDELING ZUID WEST

GOUDEN medaille

ZILVEREN medaille

BRONZEN medaille

Annick Wetzels

Fenne van Zon

Sara Maas

Mia Kanninga

Silvy Schonhuth

Sena Gurfidan

Rosalie Meyer

Lynne Rijntjes

Jess Wolters

Myla Elprana

Veerle Reijsoo

Iris van Dongen

 

Norah di Martino

Tera Vaumont

Lizzy Moerkerk

Madelief Niesen

Everly v.d. Meer

Noortje Kock

Chloe v.d.Klip

Lili Noomen

Eva Kaandorp

Fleur Halkes

Magalie Stigter

Norah Lee